Відгуки

Ольга

Анализы берут безболезненно и без синяков на руках)) Врачи хорошие, внимательные. По сравнению с городской больницей сервис просто отличный

Юлія

Протягом тривалого часу я відвідую Вашу клініку у м. Васильків. А все тому, що мені дуже подобається високий рівень професіоналізму та досвідченості лікарів у SuperЛікар! Ставлення персоналу залишає дуже приємне враження! Відчуваєш, що тебе дійсно поважають і намагаються створити для тебе максимальний комфорт! Ціна послуг повністю виправдана кваліфікованою консультацією та лікуванням! Дякую Вам за те, що ви існуєте та даруєте здоров'я кожному відвідувачу, дорослому чи маленькому!!!!

Поліна

Клінікою , ДУЖЕ задоволена і всім її рекомендую! Кожен лікар - це справжній фахівець своєї справи! На мій погляд, потрапити саме до спеціалістів, котрі швидко та якісно нададуть медичну допомогу, це і є запорука гарної медицини!Завжди усі привітні, раді допомогти, а головне діагностика здійснюється професійно! Якщо вам потрібна медична консультація, то вам точно сюди! Дякую Супер Лікар, так тримати!

Ксения

Классная клиника! Сдаю анализы только тут. Быстро и качественно, приятная обстановка и люди вокруг. Приятно, что в Василькове есть такое место! В клинике всегда чисто, комфортно, новая аппаратура, отзывчивый персонал. 10/10!

Марина

Дуже вдячна за якісний сервіс, привітність лікарів та професіоналізм. Лірар Лавринчук Ірина супер професіонал, що вирішує всі питання, назначено адекватне та дієве лікування без зайвих витрат. Дякую, мій стан стабільний та я під професійним наглядом 24/7.

Степан

Современная и продвинутая клиника с большим будущим. Можно позвонить и записаться на удобное время. Доктора всегда встречают с улыбкой и в опрятном-парадном виде. Качество обслуживания и отношение докторов к пациентам на высшем уровне. Месторасположение отличное!

Залишити відгук

Записатися на прийом

Copyright @2024 superlikar.com.ua. Всі права захищені

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.