Ведення вагітності

Ведення вагітності

Ведення вагітності Васильків

Найщасливіший період кожної жінки – вагітність. Уся родина з нетерпінням чекає на малюка і так важливо для майбутньої мами, щоб цей період пройшов добре. Постійний нагляд фахівців у Василькові дає змогу своєчасно виявити та запобігти ускладненням, що можуть виникнути під час вагітності.

Супровід вагітності в клініці Super Лікар Васильків – це комплексне спостереження за станом мами та майбутньої дитини, яке триває впродовж 9 місяців під пильним наглядом акушера-гінеколога. Кожна вагітна жінка отримає максимальну увагу та буде перебувати в атмосфері психологічного комфорту.

У клініці розроблено кілька видів програм ведення вагітності. Починаючи з 6-го тижня вагітності ви можете обрати пакет базовий або максимальна турбота. Наповнення програм відповідають основним стандартам і рекомендаціям МОЗ України та ВООЗ.

Коли варто звернутися стати на облік?
Термін 8-10 тижнів – оптимальний час, коли майбутній мамі варто стати на облік в жіночу консультацію. Під час всієї вагітності вам треба буде відвідувати консультацію, проходити огляди, здавати необхідні аналізи та керуватися рекомендаціями акушера-гінеколога.

Чому варто стати на облік саме в Super Лікар?

  • На жаль, державні лікарні часто не можуть забезпечити потрібний рівень комфорту та сервісу: майбутнім мамам доводиться годинами сидіти в чергах, витрачаючи на це час, який варто було б виділити на прогулянку на свіжому повітрі чи інші приємні дрібнички.
  • Оптимальний спосіб уникнути цих незручностей та мати комфортні умови спостереження за вагітністю– оформити контракт на ведення вагітності з приватною клінікою
  • Для працюючих мам відкриваємо офіційний лікарняний по вагітності та пологам.

Що входить в пакет послуг?
Пакет ведення вагітності включає великий перелік гарантованих послуг – обов’язкових аналізів, діагностики, УЗД, оглядів, яких потребує жінка під час вагітності.

Обов`язковою умовою взяття вагітної на облік в медичному центрі Суперлікар Васильків є наявність підписаної декларації із сімейним лікарем.

 Програма ведення вагітності у медцентрі Super Лікар включає такі пакети:

Пакет "Щасливий-базовий" - 17 500/16 500 грн (вартість для незадекларованих з Супер Лікар/вартість для задекларованих) 

Пакет "Щасливий-розширений" - 26 500/25 500 грн (вартість для незадекларованих з Супер Лікар/вартість для задекларованих)

 

Записатися на прийом

Copyright @2024 superlikar.com.ua. Всі права захищені

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.